file Elektricky rmutovaci hrnec

  • Boylucky
  • Avatar uživatele Boylucky Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
03. kvě 2020 10:08 - 03. kvě 2020 22:23 #1 od Boylucky
Elektricky rmutovaci hrnec vytvořil uživatel Boylucky
Ahoj...
mam za sebou rok vareni piva v hrnci na plynu a chtel bych ted prejit na elektricky ohrev. S posledni varkou uz jsem delal nejaky pokusy s rizenim ohrevu pres CraftBeerPi coz se me zalibilo. Mel jsem tim rizeny michani a ovladani termostatu na ohrevu (rele + servo). Celkem se mi CraftBeerPi zalibilo takze bych vyuzival prave tenhle system. Zvazuju ted ale jaky poridit rmutovaci hrnec na elektrinu za rozumny penize. Celkem me zaujalo toto i kdyz to neni vylozene na vareni piva:
KonfiStar od Klarsteinu.

Ovladani nastaveni teploty bych zase napojil na CraftBeerPi, to by snad melo jit nejak udelat. Dal bych tam pridelal elektricky michadlo ze steracovyho motorku ktery pouzivam uz ted.

Tenhle hrnec mi prijde na vareni dostacujici. Jeste budu zjistovat vykon. Libi se mi ze je tam varianta 40, 50, 60 litru. Hrnec bych jeste z venku zaizoloval. Taky me to prijde za celkem dobrou cenu. Nechci kupovat Grainfather nebo Klarstein Mundschenk protoze vetsinou varim lezaky dekokcne na jeden rmut. Navic mi prijde ze je pro vetsi vyteznost lepsi michadlo nez system s cerpadlem jako u GF nebo Mundschenku.

Zajimal by me vas nazor na hrnec ktery sem vybral a co si o tom myslite. Jestli je to blbost a radeji koupit neco jinyho nebo vam to prijde jako dobra alternativa k drazsim kotlum.

Diky. Mejte se...
Poslední změna: 03. kvě 2020 22:23 uživatelem Boylucky. Důvod: oprava odkazu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: novotny.petrJersey

Uživatelský profil

Reklama

Nové příspěvky ve fóru

Více Témat »

Nadcházející události

Žádné události

Nová místa

Nové komentáře

  • Duboudyl napsal/a Více
    Ahoj
    Prepač že som neodpisoval. Malo chodím sem. 5.1.2024
  • Kiwi napsal/a Více
    Tohle ja naprosto skvělě vysvětlené. Díky moc. 24.8.2023
  • Saraf napsal/a Více
    Zdravim Suraku, vaříš stále? Saraf, Hrabice 6.1.2023
  • Elousek40 # napsal/a Více
    Zdravím,ty vaše www.nefunguji,máte nějaké věci... 7.11.2022
  • Bystričan napsal/a Více
    Ahoj chcel by som vyskúšať variť vlastné pivo. Som... 7.3.2022