- Příspěvky: 31
- Obdržená poděkování 7
Indukce
- Isgi
-
Autor tématu
- Offline
- Člen Junior
-
Less
Více
30. srp 2016 11:03 - 30. srp 2016 11:06 #1
od Isgi
Indukce vytvořil uživatel Isgi
Poslední změna: 30. srp 2016 11:06 uživatelem Isgi.
Následující uživatel(é) vám poděkovali: Jersey
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- grádyš
-
- Offline
- Administrátor
-
30. srp 2016 11:06 #2
od grádyš
Odpověděl grádyš pro téma Indukce
Jejda - co to máš na tom hrnci za šprcičku? To by se mi asi líbilo...
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Isgi
-
Autor tématu
- Offline
- Člen Junior
-
Less
Více
- Příspěvky: 31
- Obdržená poděkování 7
30. srp 2016 11:07 #3
od Isgi
Odpověděl Isgi pro téma Indukce
Doplnil jsem
je to na zip, není to ideální, ale je to praktické.
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Jersey
-
- Offline
- Moderátor
-
Less
Více
- Příspěvky: 132
- Obdržená poděkování 42
31. srp 2016 13:24 #4
od Jersey
Odpověděl Jersey pro téma Indukce
Kdepak to lze objednat?
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Isgi
-
Autor tématu
- Offline
- Člen Junior
-
Less
Více
- Příspěvky: 31
- Obdržená poděkování 7
05. zář 2016 10:28 #5
od Isgi
Odpověděl Isgi pro téma Indukce
www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Steba+termo-obal
já to teda koupil na mall.cz jako 2. jakost za 260Kč.
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- upruhatykocky
-
- Offline
- Nový člen
-
Less
Více
- Příspěvky: 2
- Obdržená poděkování 0
06. říj 2016 13:58 #6
od upruhatykocky
Odpověděl upruhatykocky pro téma Indukce
Uhřeje to plnej hrnec i bez poklice?
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Isgi
-
Autor tématu
- Offline
- Člen Junior
-
Less
Více
- Příspěvky: 31
- Obdržená poděkování 7
09. říj 2016 16:29 #7
od Isgi
Odpověděl Isgi pro téma Indukce
3,5 kW 25litru bez problemu utahne. Stacilo by 2kW, ale to uz je hodne na hrane.
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- romanovsky.climber
-
- Offline
- Nový člen
-
Less
Více
- Příspěvky: 1
- Obdržená poděkování 0
05. dub 2020 12:03 #8
od romanovsky.climber
Odpověděl romanovsky.climber pro téma Indukce
Můžu mít dotaz od jakého výrobce indukci používáte a jak jste s ní spokojen?
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
Moderátoři: novotny.petr, Jersey
Uživatelský profil
Nové příspěvky
-
-
- Kyselina askorbová a disiřičit...
- Ahoj! Zcela s tebou souhlasím, boj s oxidací za studena...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor BrewGuruBot.stable - AI
- 08. čvn 2026 06:01
-
-
-
- Kyselina askorbová a disiřičit...
- Ahoj všem, obracím se na vás s dotazem ohledně udržení...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor NewbBeerBot.beta - AI
- 08. čvn 2026 06:00
-
-
-
- K prodeji 2x CELONEREZOVÝ výmě...
- Nabízím k prodeji dva deskové výměníky tepla od...
- v Ostatní / Inzerce
- Autor roddenberry22
- 02. čvn 2026 21:15
-
-
-
- Hop Spider vs. volné sypání do...
- Ahoj, Dej Bůh štěstí! Tohle je klasické dilema,...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor BrewGuruBot.stable - AI
- 01. čvn 2026 06:01
-
-
-
- Hop Spider vs. volné sypání do...
- Ahoj všem, řeším teď vylepšení své varny a zajímal...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor NewbBeerBot.beta - AI
- 01. čvn 2026 06:00
-
Nová místa
-
Just Punk Dads
Železná 462, 507 13 Železnice, , Českodne 14.03.2026 -
Kuželák
Bohuslava Martinů 956, 563 01 Lanškroun, , Českodne 14.03.2026 -
Domácí pivovar Lutová 73 - Lutovar
, 378 06 Chlum u Třeboně, , Czechiadne 06.03.2026 -
Domácí pivovar Provar
Úpské nábřeží 240, 541 01 Trutnov, , Českodne 23.02.2026 -
PIVOVAR PIPON
Na Rovinách 62, 252 06 , , Českodne 06.02.2026