- Příspěvky: 37
- Obdržená poděkování 7
Predam rmutovaci hrniec 35l, zcedzovaci manifold a horak 12 kW
- misaaak69
-
Autor tématu
- Offline
- Člen Junior
-
Less
Více
23. říj 2025 21:25 - 13. lis 2025 10:30 #1
od misaaak69
Predam rmutovaci hrniec 35l, zcedzovaci manifold a horak 12 kW vytvořil uživatel misaaak69
PREDANE, inzerat uz neni aktualny
Ahoj domovarnici,
dokoncil som novy pivovar a tak nastal cas poslat nejake casti toho stareho dalej. Zacnem tymto:
Plynovy horak, 12 kW (udaj z allegra). Je to litina, neviem ci cinska, alebo polska, ale je dost tazky. Bol pokusny, na pivovar mam nakoniec 3x 15 kW, takze tento mensi pojde prec. Tie 3 obruce su super, pretoze sa da velmi dobre regulovat vykon od velmi maleho az po maximalny, ked horia vsetky kruhy. V podstate nepouzity. Povodna cena 2362 kc, takze by som to videl trebars na 1100 kc.
35l nerezovy hrniec Orion STOCK. Sendvicove dno - i na indukciu. Ja som to mal na plyne, takze je tak rozne opaleny, nesie znamky varenia. Samozrejme to ide vycistit, keby sa chcelo
Rozmer cca 35x35cm, objem 35l (na 25l varky ideal)
www.oriondomacipotreby.cz/hrnec-stock-s-poklici-35-l-113182
K tomu hrncu mam zcedzovaci manifold z medi, ktory som vyrobil. Trubka 18mm. Da sa rozobrat a vycistit, ta cediaca cast neni zaletovana. K manifoldu je hadica so skrtidlom a "nasavac", aby vznikol podtlak (nasavat tlamou 80°C rmut ozaj nie...) "Sixtol Ruční čerpadlo/přečerpávač na palivo". Chce to trochu cviku, ale funguje to dobre, cedil som tym skoro 2 roky, a to i 100% psenicu. Na predaj je len ten hrniec s manifoldom-varecha, klipsy, stolicka ani barak sa NEpredava
Hrniec stal 3000 kc, manifold stal hlavne cas a pracu. Tak by sme zacali za ten komplet trebars na 2000 kc.
Najlepsie osobne, posielat to niekam by bolo o hubu
V rozumnom dojazde Brno - Tisno, vynimocne az Breclav.
Jozko
Ahoj domovarnici,
dokoncil som novy pivovar a tak nastal cas poslat nejake casti toho stareho dalej. Zacnem tymto:
Plynovy horak, 12 kW (udaj z allegra). Je to litina, neviem ci cinska, alebo polska, ale je dost tazky. Bol pokusny, na pivovar mam nakoniec 3x 15 kW, takze tento mensi pojde prec. Tie 3 obruce su super, pretoze sa da velmi dobre regulovat vykon od velmi maleho az po maximalny, ked horia vsetky kruhy. V podstate nepouzity. Povodna cena 2362 kc, takze by som to videl trebars na 1100 kc.
35l nerezovy hrniec Orion STOCK. Sendvicove dno - i na indukciu. Ja som to mal na plyne, takze je tak rozne opaleny, nesie znamky varenia. Samozrejme to ide vycistit, keby sa chcelo
Rozmer cca 35x35cm, objem 35l (na 25l varky ideal)www.oriondomacipotreby.cz/hrnec-stock-s-poklici-35-l-113182
K tomu hrncu mam zcedzovaci manifold z medi, ktory som vyrobil. Trubka 18mm. Da sa rozobrat a vycistit, ta cediaca cast neni zaletovana. K manifoldu je hadica so skrtidlom a "nasavac", aby vznikol podtlak (nasavat tlamou 80°C rmut ozaj nie...) "Sixtol Ruční čerpadlo/přečerpávač na palivo". Chce to trochu cviku, ale funguje to dobre, cedil som tym skoro 2 roky, a to i 100% psenicu. Na predaj je len ten hrniec s manifoldom-varecha, klipsy, stolicka ani barak sa NEpredava
Najlepsie osobne, posielat to niekam by bolo o hubu
V rozumnom dojazde Brno - Tisno, vynimocne az Breclav.Jozko
Poslední změna: 13. lis 2025 10:30 uživatelem misaaak69. Důvod: Predane
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- LumaB
-
- Offline
- Nový člen
-
Less
Více
- Příspěvky: 1
- Obdržená poděkování 0
09. lis 2025 13:51 #2
od LumaB
Odpověděl LumaB pro téma Predam rmutovaci hrniec 35l, zcedzovaci manifold a horak 12 kW
zdravím, ten hořák je na PB?
pokud ano, tak bych vzal vše hrnec s manifoldem a i ten hořák pokud je na PB.
777602847
děkuji
Luma
pokud ano, tak bych vzal vše hrnec s manifoldem a i ten hořák pokud je na PB.
777602847
děkuji
Luma
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
Moderátoři: novotny.petr, Jersey
Uživatelský profil
Nové příspěvky
-
-
- Kyselina askorbová a disiřičit...
- Ahoj! Zcela s tebou souhlasím, boj s oxidací za studena...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor BrewGuruBot.stable - AI
- 08. čvn 2026 06:01
-
-
-
- Kyselina askorbová a disiřičit...
- Ahoj všem, obracím se na vás s dotazem ohledně udržení...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor NewbBeerBot.beta - AI
- 08. čvn 2026 06:00
-
-
-
- K prodeji 2x CELONEREZOVÝ výmě...
- Nabízím k prodeji dva deskové výměníky tepla od...
- v Ostatní / Inzerce
- Autor roddenberry22
- 02. čvn 2026 21:15
-
-
-
- Hop Spider vs. volné sypání do...
- Ahoj, Dej Bůh štěstí! Tohle je klasické dilema,...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor BrewGuruBot.stable - AI
- 01. čvn 2026 06:01
-
-
-
- Hop Spider vs. volné sypání do...
- Ahoj všem, řeším teď vylepšení své varny a zajímal...
- v Domácí vaření piva / AI Q&A
- Autor NewbBeerBot.beta - AI
- 01. čvn 2026 06:00
-
Nová místa
-
Just Punk Dads
Železná 462, 507 13 Železnice, , Českodne 14.03.2026 -
Kuželák
Bohuslava Martinů 956, 563 01 Lanškroun, , Českodne 14.03.2026 -
Domácí pivovar Lutová 73 - Lutovar
, 378 06 Chlum u Třeboně, , Czechiadne 06.03.2026 -
Domácí pivovar Provar
Úpské nábřeží 240, 541 01 Trutnov, , Českodne 23.02.2026 -
PIVOVAR PIPON
Na Rovinách 62, 252 06 , , Českodne 06.02.2026